Biz Kimiz?

Jetoon Concept adıyla 2004 yılında kurulan tescilli bir firmayız. “Alışverişin renkli ve eğlenceli yüzü” mottosuyla yola çıktık ve tişörtlerinizi düşlerinizin rengine boyama, kişiye özel ve birbirinden farklı tasarımlarla hayallere ortak olma ve kendimizi sürekli yenileyerek, anı kaçırmama çabasındayız.

Sağlığınızı her zaman önceliğimiz varsayarak, kaliteden asla ödün vermeden, süblime-transfer veya serigrafi baskı yöntemlerini kullanmakta ve farklılıktan hoşlanan kişi, kurum ve kuruluşlara hitap etmekteyiz.

Tişört başta olmak üzere longsleeve, hoodie, baff gibi tekstil ürününün yanı sıra thermo mug, kupa bardak, cüzdan, plaka, ahşap tablo, cep telefonu kılıfı, aksesuar vb. birçok ürünü kişi/kuruma özel tasarlamakta, üretmekte ve beğenilerinize sunmaktayız. Ayrıca MONTANA graffiti boyaları başta olmak üzere dünyaca ünlü birçok firmanın Adana bayisi olarak hizmet vermekteyiz.

Jetoon Concept olarak sadece perakende mağazaya değil n11.com ve hepsiburada.com sitelerinde sanal mağazalara sahibiz ve 200’e yakın farklı ürünü çevrimiçi olarak tüketicilere sunmaktayız.